Hakkımızda

Novac Vakum Makinesi

NOVAC Vakum Makinesi 2005 yılından bu yana üretmekte olduğu Vakum MakineleriDilimleme MakineleriHazır Kap Termoform Paketleme Makineleri konusunda uzmanlaşmış kuruluştur.

Faliyete başladığımız 2005 yılından bu yana geçen süre içersinde sadece yurt içine binlerce vakum makinesidilimleme makinesihazır kap termoform paketleme makineleri ve bunların onlarca çeşitlerini ürettik. Türkiye haricinde Almanya, Ukrayna, Moldavya, Gürcistan, Yunanistan, Bulgaristan, Ürdün, Irak, Filistin, KKTC gibi ülkere başarılı bir şekilde ihracatımızı tamamladık. Ülkemizin gıda sanayisi ihtiyacına cevap verebilecek, müşterilerimizin ihtiyacı olan modellerde talep edilen miktarda üretim kapasitesi ve uzman ekibimizle makine üretiminin yanı sıra satmış olduğumuz makinelerimize yedek parça ve servis desteği de sağlanmaktadır.

2012 Yılı itibari ile NOVİVAC Makine Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ ile olan ortaklığımızı sonlandırarak yeni bir oluşum içersine girip, müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye kaldığımız yerden devam etmekteyiz.

Müfit GÜREŞ
NOVAC MAKİNE SANAYİ

E-BÜLTEN

Bizden haber almak istiyorsanız siz de e-posta listemize kayıt olun

SOSYAL MEDYA