Paketleme makinesi

Paketleme makinesi Paketleme makinesi, en çok gıda sektöründe kullanılmaktadır. Diğer sektörlerde de paketleme makinesi kullanılmaktadır. Paketlenen gıdalar, daha sağlıklı bir şekilde satılmaktadır. Bu özelliği ile insan sağlığı için paketleme makineleri oldukça büyük öneme sahiptir. Günümüz teknolojisi ile üretilen Paketleme makinesi çeşitleri, oldukça geniş bir portföy ile üretilmektedir.

Paketleme işlemlerinde gıdanın hava almaması, bozulma süresini uzatmaktadır. Bu nedenle, paketleme işlemlerin büyük önem taşımaktadır. VAKUMLU PAKETLEME MAKİNESİ Bu paketleme makineleri, seri bir şekilde paketleme yapmakla birlikte, günümüz teknolojisi ile üretilmektedir. Günümüzde, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan vakumlu paketleme makinesi, gıda sektöründe oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yüksek sıcaklıkla, şeffaf vakum plastiklerinin birbirine yapıştırılması ile oluşan bir paketleme şeklidir. Mesela yufka paketlemede kullanılan bir cihazdır. Ayrıca zeytin ve kaşar gibi ürünlerde de vakum makinaları kullanılmaktadır. Ayrıca sucuk ve peynir gibi ürünler için özel vakumlama teknikleri kullanılmaktadır. Vakumlu bir şekilde paketlenen ürünlerde, sağlıklı ürünlerin kullanılması, oldukça önemlidir.

TERAZİLİ DİKEY DOLUM, DİKEY VİDALI, 4 KÖŞELİ DOLUM MAKİNELERİ Hızlı bir şekilde dolum yapabilen bu makina, kuruyemiş, çekirdek, bulgur, pirinç ve şeker gibi maddeleri paketlemektedir. Bu gıda ürünlerinin sağlıklı bir şekilde paketlenmesi için son derece kullanışlıdır. Gıda ürünlerinin ithalatında ve ihracatında, paketleme usulleri çok büyük önem taşımaktadır. Paketleme usülleri, ihracat ve ithalatta büyük önem taşımaktadır. Terazili dolum makineleri, belirli kilolarda paketleme yapmaktadır.

Birer kilo paketleme işlemleri, en çok kullanılan gramajdır. Dikey vidalı dolum makinesi ile kahve, krema, süt tozu, nişasta, mayonez gibi ürünler paketlenmektedir. 4 köşeli dolum makinesi ile hazır çorba gibi ürünler kolayca paketlenmektedir. Avrupa ve Amerika gibi ülkelerden ithale edilen bu makinalar, oldukça kullanışlıdır. Paketleme makinalarında, özel paslanmaz malzeme kullanılmaktadır.

Özellikle gıdalarda, paslanmaz makine grupları, büyük önem taşımaktadır. Krom ve çelik kaplama ile sağlıklı paketleme yapılabilmektedir. Bal, süt gibi ürünler için özel imal edilen paketleme makinesi, oldukça geniş bir bir satışı vardır. Ayrıca, deterjan ve diğer kimyevi maddeler için de paketleme makineleri vardır. Paketlenebilecek bütün ürünler için, paketleme makinesi bulunmaktadır. Kolay ve hızlı paketleme işlemi için, pratik çözümler sunulmaktadır.


Ürün Detayı

Videoları

E-BÜLTEN

Bizden haber almak istiyorsanız siz de e-posta listemize kayıt olun

SOSYAL MEDYA