Küp kesim makinesi

Küp kesim makinesi Standartlara uygun şekilde, küp haline getirilmesini istediğiniz ne varsa, küp kesim makinesi son derece kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır. Bu ürün sayesinde kuru incir, kuru domates, kuru kayısı gibi neyin doğranmasını istiyorsanız rahatlıkla yapabilme imkânına sahip olacaksınız. Bu makine taneleme tamburu ve eleme tamburu sayesinde, ayrıca ürü seri kesim işlemi yapılmasına uygun halde dizayn edilmiş olup, ölçülü kesim üzerine kurulmuştur.

Makinelerin kesim yapmak için ölçüleri ayarlanabilir olduğundan dolayı, rahatlıkla istenilen ölçüde işlem yapabilme imkânına sahipsiniz. Küp, prizma, dikdörtgen hangi şekillerde işlem yapmak isteniyorsa en hızlı şekilde çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Kesim ölçüleri 5 mm ve katları halinde belirlenir, hangi boyutta ürün isteniyorsa, istenildiği kadar işlem yapılabilir.

Ancak en önemli konuların başında üretim tüzüğüne uygun olarak, krom malzemeden üretilmiş olması gelmektedir. Bu sayede makinelerin paslanması önlenmektedir. Ürün besleme hızına göre, makine kapasitesi de değişim göstermektedir. Bu makine zamanlama tasarrufu yönünden oldukça pratik olmasıyla da tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle bu sistem üzerinde yenilikler yapılmaya devam etmektedir. Küp Kesim Makinesi Kullanımı Bu makinenin kullanımı iki kesim bantı arasında gerçekleşmektedir.

Bu sistem standart ölçülerde olduğu için ölçülerin dışında hiçbir farklılık görülmemektedir. Böylece hiçbir çıkıntı dahi bulunamaz. Bu makine sayesinde, peynir küp kesim işleminden geçmiş olduğunda paketlenmeye hazır hale gelir. Küp küp doğranmış kuruyemiş yine satışa hazır hale getirilmektedir. Yine marketler ve yemek şirketleri için paketlenmek üzere küp küp sucuk artık oldukça revaçta görülmektedir. İhtiyaç dahilinde yufka ve yine satışa sunulmak üzere kaşar ve küp haline getirilmiş zeytin bu makinelerde işlem görmektedir. Ayrıca sert ve köklü sebzelerin de eşit ölçülerde doğranması işleminde de kullanım bu makinelerle sağlanabilmektedir.

Daha çok endüstriyel bir tasarı olduğu için evlerde kullanım için uygun görülmemektedir. Böylelikle bu ürünlerde yüzde yüze yakın verim alınması için de bu makineye gereksinim duyulmaktadır. Küp Kesim Makinesinin İşe Yarama Alanları Endüstriyel alanda son derece pratik kullanımı olan bu makine, sanayide kullanılan gıdaların piyasa için hazırlanmasında oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu nedenle bu makineler, yemek endüstrisinin başlıca elemanlarından biri olarak bilinmektedir.


Ürün Detayı

Videoları

E-BÜLTEN

Bizden haber almak istiyorsanız siz de e-posta listemize kayıt olun

SOSYAL MEDYA