Kase Kapatma Makinesi

Son derece pratik ve kullanışlı aletlerden biri olarak kase kapatma makinesi, tabak ağzı kapatmadaki en güvenilir aletlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem zamandan tasarruf sağlamak, hem de sağlıklı bir biçimde, ürünlerin hava almadan korunması için çok uygun bir kullanım sergilemektedir. Bu nedenle ürünlerin korunmasında kullandığınız pek çok yönteme nazaran daha hijyenik olarak bilinmektedir. Farklı bir model olarak, ayaklı olarak satışa sunulan makine, masaüstü tarzıyla da oldukça pratik görünmektedir.

Makina Nasıl Kullanılmaktadır? Bu makine pratik olarak 3 aşamalı kullanılmaktadır. Bunlar sırasıyla kapağın öncelikle kapatılması ve vakum makinesiyle kasenin içindeki havanın boşaltılmasıyla gerçekleşmektedir. Daha sonra isterseniz, içerideki gazın dışarıya atılması işlemi yapılır ve üstüne folyo ile fiksleme denilen kaplama işlemi gerçekleşir ve kase ağzına uygun şekilde folyonun kesim işlemiyle makinenin görevi, böylelikle biter. Masaüstü olarak kullanılan modellerin haricinde, işletmelerin daha çok tercih ettiği ayaklı modeller de işinizi görmektedir. Büyük firmaların ürün kaplama işlemleri için oldukça uygundur. İsterseniz, kahvaltılık peynir saklama için, isterseniz, kaşar ve zeytin folyolama işlemlerinde, isterseniz de taze yufka için günün her anı anında kullanımla, ürünlerin bozulmaması sağlanabilmektedir.

Özellikle sucuk hem bakteri üretmemesi hem de uzun süre yenebilmesi için özenle saklanılması gereken ürünlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Kuruyemiş saklama aşamalarında da güvenle tercih edebilir ve sağlıklı bir ortamda makinenin farkını hissedebilirsiniz. Besinlerin vitamin değerlerini korumak, hem evinizde, hem de yemek yediğiniz ortamlarda dikkat edilmesi gereken en hassas noktalardandır. Bu nedenle gittiğiniz yerlerde hem kendi sağlığınız hem de ailenizin sağlıkla yemek yemesi için bu tip durumlara her zaman önem verilmesi gerekmektedir.

Bu konuda, işletmeler tarafından folyolama işlemleri bu tip makinelerle yapıldığında hiçbir bozulmaya neden olmadan, misafirlerini güvenle ağırlama yoluna gidecektir. Neden Tercih Edilmelidir? Dışarıda, ev ortamı haricinde insanların yemek yediği yerler son derece dikkat edilip, karar verilmesi gerekenlerin başında gelmektedir. Müşterilere hem kaliteli hem hijyenik hem de taptaze ürünler sunmanın önemi oldukça büyüktür.

Müşteri memnuniyetini kazanma noktasında, güvenilirlik sağlamak her zaman titizlik göz önünde bulundurulmalıdır. Bu makineler ürün saklama konusunda her zaman, etkili çözüm olacaktır. Böylelikle hem hızı hem ısı- termostat ayarıyla hayatınızı kolaylaştırarak, her zaman elinizin altında bulunması gerekenlerden bir tanesiyle en kaliteli hizmeti sunabileceksiniz. Başka bir özellik olarak belirtmekte fayda vardır ki bu makine, folyo kesme işlemini tam kâse ağzına göre yaparak, hiçbir sızdırma ve hava yapma gibi bir durumla karşılaşmanıza sebep olmaz.


Ürün Detayı

Videoları

E-BÜLTEN

Bizden haber almak istiyorsanız siz de e-posta listemize kayıt olun

SOSYAL MEDYA