Kaşar dilimleme makinesi

Kaşar dilimleme makinesi, kaşarların dilimlenmesini kolaylaştıran makinelerdir. Bu makinler dilimleme, kesme, şekil verme ve hızlı doğrama özellikleriyle her cebe ve kesime uygun üretilmiş bıçak makineleridir.

Şekilden şekle sokulan sebze ve meyveleri görsel kesimlerle donatan ve dilimleme, kesme özelliğiyle kolay kullanım ve kesme sağlayarak mutfakta çok büyük bir ihtiyaçtır. Meyve salataları yaparken de kullanılan bu makineler görselliğe hitap etmektedir. Sofraları süsleyen, görselliğiyle büyüleyen, çeşitli kesim modelleriyle kolay ve çabukluk sağlayan bu icatlar ürünleri servise hazır ve kusursuz bir sunum haline getirirler.

Aynı zamanda yemek yapımında kullanılan bu icatlar, kolay kesim ve zamana göre daha kısa süreli kesim ve dilimleme imkânı sağlamaktadır. Kaşar dilimleme makinesi peynir çeşitlerini, birçok sebzeleri, salam kesme, peynir doğrama ve rendeleme, kahvaltı ve akşam sofralarını süsleyen kesme makineleridir.

Dilimleme makineleri, kaşar, peynir, sucuk, zeytin dilimleyerek hazır olarak sunulmakta hatta böyle hazır paketlenerek satılmaktadır. Kuruyemiş üzerinde de kullanılan makineler özel tasarımlarla kuruyemiş ayrıştırma da kullanılmakta ve kavurarak sıcak sıcak sunulan ayçicek çekirdekleriyle meşhurdur. Yufka ve börek kesiminde de kullanılan bu icatlar büyük bir talep görerek satılırlar. Fiyatları açısından da farklılık gösterir. Alet sayısına ve işlevlerine göre fiyatları artmakta marka ve özellikleriyle farklılık göstermektedir. Bilinen ve revaçta olan markaların dilimleme makineleri fiyatlarıyla da etkilerini anlatıyor. Birçok firma ise promosyon ve kampanya kapsamında çok cazip fiyatlarla bu makineleri satmaktadır. Doğrama şekilleri olarak, küp, yarım ay, kuşbaşı, jülyen, dilimleme doğrama şekilleriyle çeşitli türlerde mevcuttur.

Bu doğrama şekillerinden yemek yaparken ve sunum yaparken kolaylık ve güzel bir görsellik sağlamaktadır. Gözde olan restaurantlar bu makinelerle müşterilerine görsel sunumlar hazırlayarak son modern bir hizmet sağlamaktadırlar. Dilimleme makineleri bıçak sayısına, dilimleme şekillerine, dilimlediği boyutlara, aldığı kapasiteye ve güce göre farklılık gösterir. Tabi ki bu farklılıklar fiyatlara yansımakta ve buna göre fiyatlar farklılaşmaktadır. Bu makineler ne kadar hızlı ve kapsamlı olursa o kadar başarılı ve güzel sonuçlar verecektir. En iyi dilimleme makinesine sahip olmak için bu özellikler dikkate alınarak seçim yapmak gerekmektedir.


Ürün Detayı

Videoları

E-BÜLTEN

Bizden haber almak istiyorsanız siz de e-posta listemize kayıt olun

SOSYAL MEDYA