Vakum makinesi

Gıda ürünlerinin sağlık açısından daha çok incelendiği günümüzde, üretici firmaların ve satış yapan firmaların bu konuda oldukça hassas olması gerekmektedir.

Ayrıntılar

Dilimleme Makinesi

Özellikle katı süt ürünlerinin ve etten üretilen mamullerin her bütçeye hitap edebilecek şekilde satılması için söz konusu ürünlerin dilimlenmesi gerekmektedir. Dilimlenmiş ürünler hem tüketici hem de üretici açısından pek çok avantaja sahiptir.

Ayrıntılar

Kaşar dilimleme makinesi

Kaşar dilimleme makinesi, kaşarların dilimlenmesini kolaylaştıran makinelerdir. Bu makinler dilimleme, kesme, şekil verme ve hızlı doğrama özellikleriyle her cebe ve kesime uygun üretilmiş bıçak makineleridir.

Ayrıntılar

Kase Kapatma Makinesi

Son derece pratik ve kullanışlı aletlerden biri olarak kase kapatma makinesi, tabak ağzı kapatmadaki en güvenilir aletlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayrıntılar

Küp kesim makinesi

Standartlara uygun şekilde, küp haline getirilmesini istediğiniz ne varsa, küp kesim makinesi son derece kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

Ayrıntılar

Paketleme makinesi

Paketleme makinesi, en çok gıda sektöründe kullanılmaktadır. Diğer sektörlerde de paketleme makinesi kullanılmaktadır. Paketlenen gıdalar, daha sağlıklı bir şekilde satılmaktadır.

Ayrıntılar

Peynir vakum makinesi

Her gün özellikle kahvaltıda tükettiğimiz ve oldukça besleyici bir besin olan peynirin evlerimize ilk günkü tazeliğini koruyarak ulaşması için son teknoloji ürünleri kullanılmaktadır.

Ayrıntılar

Termoform vakum

Paketleme sektörü, gıda sektörüne sağlık getirmiştir. Açıkta satılan yiyeceklerin sağlığa zararlı olması nedeni ile gıda paketleme işlemi daha büyük önem kazanmıştır.

Ayrıntılar

Vakum ambalaj makinesi

Günümüzde sağlığa verilen değerin artmasıyla, gıda ürünlerinin temizliği ve tazeliği de önemli konulardan biri haline gelmiştir.

Ayrıntılar

Vakum Paketleme Makinesi

Sofralarımıza birçok kahvaltılık ürünleri taze ve zamanında alarak tüketmek lezzeti açısından oldukça önemlidir.

Ayrıntılar

E-BÜLTEN

Bizden haber almak istiyorsanız siz de e-posta listemize kayıt olun

SOSYAL MEDYA